Hakkımızda
bizbize bisküvi bizbize bisküvi bizbize bisküvi bizbize bisküvi bizbize bisküvi bizbize bisküvi
BAYİ     
KURUMSAL
Aytaç Ak Gıda 1994 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyete başlamış olup, 15.000 m2 kurulu alan üzerinde üretim yapmaktadır.

Tüketicinin talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini oluşturan firmamız, toplam üretimin %40'ını ihracata ve %60'ını ise iç pazarın tüketimine sunmaktadır. 

Kalitesini TSE ve ISO 22000 belgesi ile kanıtlayan Aytaç bisküvi fabrikası, iç ve dış piyasada sağlıklı ve kaliteli ürüne her zaman ihtiyaç olduğunu bilmekte ve "a kalite" sloganını şiar edinerek hijyenik ortamlarda üretmeye devam etmektedir. İnsan sağlığını korumanın kutsal olduğu bilinciyle, insan sağlığına aykırı hiçbir katkı maddesi üretim sürecine dahil edilmemektedir.

Mühendisleri ve uzman kadrosuyla daha kaliteli ürünleri daha çok insana ulaştırabilmek için gece gündüz çalışarak özenle seçilen en doğal ürünler, çeşitlerine göre üretim aşamalarından geçmekte ve modern fırınlarda pişirilerek, el değmeden paketlenip iç ve dış pazarlara sunulmaktadır.

Aytaç Ak Gıda, helallik ve sağlık konusunu göz ardı etmeksizin kaliteli üretim ilkesinden asla taviz vermeden, müşteri istek ve talepleri doğrultusunda en iyiyi yapma azmi ve gayreti içerisinde olmaya devam edecektir.
E-BÜLTEN’e KAYIT OL !
Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olun. . .
 Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
güvenlik

Bizbize Ak Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.


    Organize San. Böl. 6.Cad. No:12 38070 Melikgazi/KAYSERİ
    +90 352 321 18 83
    © Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
Web tasarım Medyatör